Novinky
 

Na mojom youtube kanály vám prinášam video návod hry Metro 2033 Redux.
Hra ma české titulky a je bez zbytočného komentára. Hrám ju na ultra kvalite a ultrawide rozlíšení 3840 x 1080, čiže pomer strán je 32:9. Preto pre lepší zážitok odporúčam zapnúť si na youtube režim kino a samozrejme 4K kvalitu - 2160p60.

Dominik Kopec a Nikola Čabáková uvádzajú krátky film OTVOR, kde si hlavnú úlohu zahrala Dominika Štefančíková.

"Dievča miluje chlapca. Jednoduchá rovnica a predsa nie tak celkom. Krátky film OTVOR je dielo, ktoré pristupuje k tým najvážnejším témam v ľudskom živote a prevracia ich naruby. Smrť a láska sa v ňom vzájomne dotýkajú, prelínajú a...

Chceš sa aj ty naučiť robiť profesionálne videa? Chceš vedieť strihať videa, pracovať s efektami, textom, vytvárať animácie, pracovať s maskami, 3D vrstvami, statickým a dynamickým textom a veľa ďalšieho? Naučím ťa to :)
Stal som sa lektorom Learn2code kde si môžte kúpiť rôzne kurzy a medzi nimi aj 2,5 hodinový kurz v programe Adobe After Effects....

Ďalšie urbex video tentokrát z opusteného hotela Sport v Zlatej Idke. Už pracujem na ďalšom videu a tak isto mam už objednanú novú techniku takže verím že ďalšie videa budú kvalitnejšie :)