Novinky
 

17 nových videí z hry Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Hra z roku 2009 dostala nový kabát v podobe novej grafiky v roku 2020.

Pokračovanie 4. dielu série z dôb moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariňáka. V hre sa dočkáte množstva starých dobrých zbraní.

Vychutnajte si nové lyric video na skladbu Dirt pre kapela A Chance to Survive.
Kapela A Chance to Survive (resp. ACTS) z Humenného vznikla na začiatku roka 2017. Žánrovo je kapelu ťažko definovať, no na svoje by si mohli prísť priaznivci štýlov ako sú napr. post metal, post hardcore, či alternative rock.

Prázdne mesto Humenné zachytené v čase pandémie. Ako vyzeralo prázdne mesto z pohľadu ulíc ale aj dronu? Pozrite sa na to v mojom novom videu a nezabudnite si pozriem fotoalbum, ktorý nájdete pod videom.

Keďže som mal chvíľu voľného času, rozhodol som sa spraviť nejaké lyrics video. Rozmýšľal som aké. Keďže už mam lyrics videa v slovenskom, českom a anglickom jazyku, rozhodol som sa, že skúsim niečo s azbukou :)

Keďže kvôli vírusu sa zavreli všetky športoviska a aj zimný štadión hokejové video som nakoniec spravil o čosi skôr. Ide o moje druhé hokejové video z pohľadu prvej osoby.

Tutoriál After Effects SK je projekt, v ktorom sa snažím odovzdať moje vedomosti a skúsenosti s programom AE. Sú to videa na youtube, vďaka ktorým pochopíte komplikovaný program a naučíte sa v ňom pracovať. Týchto základných 8 videí je určený pre úplných začiatočníkov. V nedeľu 8.marca 2020 o 17:00 je premiéra prvého videa. Každý deň o 17:00 bude...

Opustených hotelov nájdeme na Slovensku naozaj veľa. Zachovalých už o niečo menej. Na Domaši sa jeden taký nachádza. V Yoko sa stále nachádza televízor, sporák, obrazy, postele, nábytok... Všetci, ktorí sa tam chystáte nezabudnite nechať všetko v pôvodnom stave! Za tip ďakujem Dano TV

Zaujímajú vás videa a chcete sa naučiť robiť v After Effects? Na mojom youtube kanály nájdete môj prvý tutorial - ako vytvoriť jednoduchú animáciu. Toto je zatiaľ prvé video, ale určite budu pribúdať ďalšie. Stále môžete využiť aj Learn2code kde som lektorom a kúpiť si kurz kde sa naučíte základy programu. Viac tu