Novinky
 

Chceš sa aj ty naučiť robiť profesionálne videa? Chceš vedieť strihať videa, pracovať s efektami, textom, vytvárať animácie, pracovať s maskami, 3D vrstvami, statickým a dynamickým textom a veľa ďalšieho? Naučím ťa to :)
Stal som sa lektorom Learn2code kde si môžte kúpiť rôzne kurzy a medzi nimi aj 2,5 hodinový kurz v programe Adobe After Effects....

Ďalšie urbex video tentokrát z opusteného hotela Sport v Zlatej Idke. Už pracujem na ďalšom videu a tak isto mam už objednanú novú techniku takže verím že ďalšie videa budú kvalitnejšie :)

Nové urbex video z opustených kúpeľov Byšta pri Trebišove. Dole v tomto článku nájdete aj pár fotiek. Ďakujem za každé pozretie, za každé zdieľanie a za každý odber na mojom youtube kanály :)

METRO EXODUS je hra ktorá vyšla 15.2.2019 na PC, PS a Xbox. Na mojom youtube kanály vám prinášam video návod tejto hry. (priebežne aktualizujem).
Hra ma české titulky a je bez zbytočného komentára. Hrám ju na ultra kvalite a rozlíšení 3840 x 1080, čiže pomer strán je 32:9. Preto pre lepší zážitok odporúčam zapnúť si na youtube režim kino...