BIO

Moje meno je Dominik Kopec a vo svojom voľnom čase sa venujem grafike. 

2012
Definitívne som sa grafikom stal v máji 2012, keď som začal robiť pre Nostalgiu Music Pub plagáty a starať sa o web stránku. V júni sa konalo druhé kolo "Žijeme hudbou - Humenné" kde som bol organizátorom. (prvé kolo sa konalo vo februári). V júli som začal spolupracovať aj s The Club.

2013 
Najväčší zlom prišiel v apríli 2013 kedy som spolupracoval na videoklipe kapely Projekt Náhoda, v ktorom pôsobí Robo Mikla, na pesničku "Na Slovensku? Srať!

2014

V roku 2014 som zmenil meno z GrafiK24 na DominikKopec.com. Vo februári som organizoval koncert Before the Zero Day. V tomto roku sme začali piecť domáce torty na objednávku.

2015

V januári som sa stal sponzorom druhého humenského filmu "Nezabúdaj na sny". Vo februári som organizoval znova koncert kapely Before The zero day a v marci som sa stal ich grafikom. V novembri 2015 som organizoval koncert kapely Kýbel Mačiek.

2016
Vo februári už tradične koncert Before the Zero Day a v marci som sa stal správcom ich stránky. V novembri ďalší koncert kapiel Kýbel Mačiek a Sedembolestný Panic Mário.