KONTAKT

Dominik Kopec

DominikKopec.com - Grafické návrhy

Humenné

0917 433 387

kopcek24@gmail.com

Renáta Kopcová - Domáce torty

KONTAKT PRE DOMÁCE TORTY

0940 404 720

renatakopcova9@gmail.com

BIO

Moje meno je Dominik Kopec a vo svojom voľnom čase sa venujem grafike.

2012
Definitívne som sa grafikom stal v máji 2012, keď som začal robiť pre Nostalgiu Music Pub plagáty a starať sa o web stránku. V júni sa konalo druhé kolo "Žijeme hudbou - Humenné" kde som bol organizátorom. (prvé kolo sa konalo vo februári). V júli som začal spolupracovať aj s The Club.

2013
Najväčší zlom prišiel v apríli 2013 kedy som spolupracoval na videoklipe pesničky "Na Slovensku? Srať!" kapely Projekt Náhoda, v ktorom pôsobí Robo Mikla.

2014
V roku 2014 som si zmenil meno z GrafiK24 na DominikKopec.com. Vo februári som organizoval koncert Before the Zero Day. V tomto roku sme začali piecť domáce torty na objednávku.

2015
V januári som sa stal sponzorom druhého celovečerného humenského filmu "Nezabúdaj na sny". Vo februári som organizoval znova koncert kapely Before The zero day a v marci som sa stal ich grafikom. V novembri 2015 som organizoval koncert kapely Kýbel Mačiek.

2016
Vo februári sa už tradične konal koncert Before the Zero Day a v marci som sa stal správcom ich stránky. V novembri sa konal ďalší koncert kapiel Kýbel Mačiek a Sedembolestný Panic Mário. 

2017
Ako každý rok, aj tento rok bol vo februári koncert "Metalový večer" s kapelami Down to Hell a Pseudosapiens. V septembri som spravil moje prvé lyrics video k pesničke "...ale je mi smutno!" od kapely Catastrofy. V októbri sa uskutoční koncert finalistu šou ČS ma talent a bývalého speváka kapely Bačova Fujara - Juraj Hnilica 2 hodinový akusticky koncert. V nocembri si zopakujeme Kýbel Mačiek, tento krát s kapelou Niečo Navyše a v decembri si zopakujeme koncert kapiel Before the Zero day a Pseudosapiens.

2018
Ani tento rok sa nezaobíde bez februárového koncertu.Tento krát kapely, ktoré u nás ešte nehrali - Uhol Dopadu a Rubanisko.